bel gratis 0800-2040

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

 

PMA voetbalpoule

Ranglijst subleague Teams

U bent momenteel geen lid van een subleague, ga naar profiel wijzigen om lid te worden van een subleague

Je kan met jouw subleague meedoen met deze team competitie als jouw subleague uit minstens 11 deelnemers bestaat.

Deze competitie is tussen alle subleagues waarbij elke speelronde alle punten van de 11 beste deelnemers binnen een subleague worden opgeteld. Het enige wat dus van belang is, is dat jouw subleague uit minimaal 11 deelnemers bestaat om in deze ranglijst opgenomen te worden.

Ranglijst speelronde :

TopVerschilTotoAantalPunten
1Winterswijk6162998358
2Razet2133199312
3ATC 2 zondag 3132898308
4De Kenners4102999303
5Kelvinos0152799293
6Tot el camp es un clam4112199292
7SportSupport Heerenveen2112999287
8De Glazenbol Cup2132599283
9De scheerders1112793281
10Gemeente Landgraaf3112498280
11Deslaper2132399275
12VCG Geesbrug282699275

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



Ranglijst periode :

Er zijn voor deze periode nog geen wedstrijden gespeeld

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague:



 
Ranglijst Totaal
TopVerschilTotoAantalPunten
1Winterswijk921472398883676
2Deslaper851412798863650
3ATC 2 zondag 781542548903547
4Tot el camp es un clam901232518913455
5Razet581092958883261
6De Kenners561242658883165
7Gemeente Landgraaf631052588713062
8De Glazenbol Cup501132778913050
9Kelvinos56962758883009
10VCG Geesbrug48912908842983
11SportSupport Heerenveen531172548892978
12De scheerders401092698752957

Top=Aantal voorspellingen waarbij de uitslag exact correct voorspeld is
Verschil=Aantal voorspellingen waarbij het verschil in doelpunten correct is
Toto=Aantal voorspellingen met de juist voorspelde winnaars
Aantal=Het totale aantal voorspelde wedstrijden voor deze score

Nodig vrienden, familie of collega's uit voor jouw subleague: